HER ADIMDA

YAŞAM

Istanbul’un Avrupa’ya bakan yüzü Büyükçekmece Güzelce’de, 23.540 m2 alan üzernde konumlanan Rose Marine Garden, tamamı doguya bakan 9 blokta 143 konut ve 27 dükkan ile özgün br yasam sunmaya hazırlanıyor.

HER ADIMDA

DOĞA

15.000 m2 yesil alana sahip Rose Marine Garden’ın özenle tasarlanmıs bahçeleri ve bahçe katlı daireleri ile size yesilin her tonuyla iç içe doga dostu bir yasam sunuyor. Çocuklarınızla bahçede oyunlar oynayabilir, çimler üzerinde kitabınızı okuyabilir veya kahvenizi keyifle yudumlayabilirsiniz.

HER ADIMDA

MANZARA

Rose Marin Garden'ın essiz konumu, pencerelerinizden ve balkonlarınızdan baktıgınız her an huzurlu deniz manzarası sunarken, içinize çekeceginiz bol oksijenli deniz havası sayesinde güne enerji dolu baslamak sizi mutlu ve zinde hissettirecek.

HER ADIMDA

ÖZGÜRLÜK

Çocuklarınızın özgürce vakit geçirebilecegi ve sosyallesebilecegi çocuk parkı, yeni arkadaslıkların ve en eglence dolu sohbetlerin yeni adresi olacak.

HER ADIMDA

MUTLULUK

Her metrekaresi pratik bir yasam için tasarlanan Rosa Marine Garden’de kapınızı açtıgınızda istediginiz her sey karsınızda…

Aileniz ile keyifli vakitler geçirebileceginiz, misafirleriniz ve komsularınızla kahkaha dolu sohbetlere ortak olacagınız, yesili içine alan ortak yasam alanları ve peyzajı ile pencerinizde deniz, bahçenizde yesil olsun istedik.

HER ADIMDA

AYRICALIK

Rose Marine Garden’de bulunan 27 adet ticari alan yatırımcılara karlı bir yatırım fırsatı sunarken, tüm sakinleri için gündelik hayatın ihtiyaçlarını karsılayacak ve kolaylastıracak ayrıcalıklara dönüsecek.

HER ADIMDA

KEYİF

Düslediginiz huzurlu hayatı, her daim tatil tadında yasama ayrıcalıgı size bekliyor. Rose Marine Garden’de hayatınızı daha keyifli hale getirecek zengin içerikli sosyal imkanlarla,saglıklı ve egenceli bir yasamın kapılarını aralayabilirsiniz.

HER ADIMDA

GÜZEL BİR ANI

Haftanın her gününü, hafta sonu tadında yasamak için yapmanız gereken sadece bir kaç adım atmak. Denizin mis kokusu, yaz mevsiminin pozitif enerjisi ve genis kumsalı siz ve sevdiklerinizi en güzel yaz anıları için tam burada bekliyor.

HER ADIMDA

GÜVEN

Yüksek konfor seviyesine sahip güvenli bir proje hayali ile yola çıkılan Rose Marine Garden’de; 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemleri, kontrollü geçisler, yangın algılama ve ikaz sistemleri gibi özellikler sayesinde 24 saat güvendesiniz.

HER ADIMDA

TEKNOLOJİ

Içerisinde elektrikli araçlar için sarj istasyonu bulunan otoparkımıza, aracınızı güvenle park ederek, evinize huzurlu bir sekilde geçebilirsiniz.

HER ADIMDA

KONFOR

Kusursuz iç mekan tasarımıyla gün ısıgından maksimum fayda saglayabileceginiz her metrekaresi titizlikle planlanmıs salonlar, hayatınıza konfor ve kalite katacak. Eve her dönüsünüzde size kucaklayan aydınlık ve ferah salonunuzu dilediginiz sekilde dekore edebilir ve pencerelerinizde deniz manzarasıyla gözlerinizi dinlendirebilirsiniz.

X

    BİLGİ FORMU